Nasze osiągnięcia





























Nasze osiągnięcia /

 

Nazwa konkursu

 

Zasięg

Organizator

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa osiągnięcia

Imięi nazwisko opiekuna

Puchar Przewodniczącego Rady Gminy Łagów - siatkówka

Łagów

Iwan Natalia
Kałuża Karolina
Komisarczyk Patrycja
Jadwiżyc Paulina
Fit Daria
Jędrzejewska Dorota
Kozłowska Karolina
Pawlik Kamila
Marzec Weronika
Iwan Wiktoria
Pawlik Patrycja
Banakiewicz Patrycja

IV miejsce

Dariusz Wiącek

Półfinały powiatu w piłki siatkowej dziewcząt.

Nowa Słupia

wan Natalia
Kałuża Karolina
Komisarczyk Patrycja
Bera Katarzyna
Jadwiżyc Paulina
Fit Daria
Wijas Wiktoria
Jędrzejewska Dorota
Barańska Agata
Kozłowska Karolina
Pawlik Kamila
Borycka Klaudia
Różycka Gabriela
Pawlik Nikola
Marzec Weronika
Iwan Wiktoria

II miejsce

Dariusz Wiącek

Finał Powiatowy Piłki Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

Chęciny

Marzec Weronika
Wiktoria Iwan
Pawlik Kamila

 Jadwiżyc Paulina
Bera Katarzyna
Komisarczyk Patrycja
Iwan Natalia
Fit Daria
Jędrzejewska Dorota
Kałuża Karolina
Barańska Agata
Kozłowska Karolina
Wijas Wiktoria
Różycka Gabriela
Pawlik Nikola
Pawlik Patrycja

Udział

Dariusz Wiącek

I rudna turnieju Coca Cola Cup 2016

Baćkowice

Karolina Bojarska          
Aleksandra Durlej          
Paulina Chlewicka         
Katarzyna Bera              
Daria Fit                         
Patrycja Komisarczyk  
Kamila Pawlik               
Weronika Góźdź           
Wiktoria Iwan             
Snopek Jowita
Gawęcka Anita
Pawlik Patrycja
Agatowska Anna
Olszacka Natalia
Jędrzejewska Dorota
Pawlik Nikola
Bera Kinga
Barańska Agata
Jadwiżyc Paulina
Góźdź Weronika

I miejsce

Dariusz Wiącek

II rudna turnieju Coca Cola Cup 2016

Bodzentyn

Karolina Bojarska           Aleksandra Durlej
Paulina Chlewicka 
Katarzyna Bera
Daria Fit
Patrycja Komisarczyk
Kamila Pawlik
Weronika Góźdź
Wiktoria Iwan
Olszacka Natalia
Jędrzejewska Dorota
Bera Kinga
Paulina Jadwiżyn
Barańska Agata

Awans do finału wojewódzkiego

Dariusz Wiącek

Powiatowy Finał Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt

Piekoszów

Drużyna

III miejsce

Dariusz Wiącek

Finał wojewódzki - Turniej Coca Cola Cupa 2016

Bieliny

Karolina Bojarska           Aleksandra Durlej          
Paulina Chlewicka
Gawęcka Anita        
Katarzyna Bera              
Daria Fit                         
Patrycja Komisarczyk  
Kamila Pawlik               
Weronika Góźdź           
Wiktoria Iwan         

II miejsce

Dariusz Wiącek

Półfinał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Dziewcząt

Durlej Aleksandra
Chlewicka Paulina
Bera Katarzyna
Fit Daria
Jadwiżyc Paulina
Komisarczyk Patrycja
Bera Kinga
Pawlik Patrycja
Pawlik Kamila
Snopek Jowita
Iwan Wktoria

I miejsce w turnieju i awans do Finału Wojewódzkiego.

Dariusz Wiącek


Odwiedziny od 06.12.2007
             0021031


 
 


Grudzień 2018
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31








Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce