Nasze osiągnięcia





























Nasze osiągnięcia /

 

Nazwa konkursu

 

Zasięg

Organizator

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa osiągnięcia

Imięi nazwisko opiekuna

XXII Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek w Będzinie

Będzin

Maria Bera, Gabrysia Różycka, Emilia Chlewicka, Julia Brożyna, Kinga Wieloch, Marlena Kopacz

Udział

Piotr Goworek

III Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Gloria"

Kielce

Maria Bera, Gabrysia Różycka, Emilia Chlewicka, Julia Brożyna, Kinga Wieloch, Marlena Kopacz

I miejsce

Piotr Goworek

III Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek "Gloria"

Kielce

Emilia Chlewicka

I nagroda

Piotr Goworek

IV konkurs wokalny dla świętokrzyskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „POJEDYNEK NA GŁOSY“.

WDK Kielce

Maria Bera, Gabrysia Różycka, Emilia Chlewicka, Julia Brożyna, Kinga Wieloch, Marlena Kopacz

I miejsce

Piotr Goworek

IV konkurs wokalny dla świętokrzyskich szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych „POJEDYNEK NA GŁOSY“.

Julia Brożyna

Wyróżnienie ufundowane przez Panią Poseł do Parlamentu Europejskiego Beatę Gosiewską– wyjazd do Brukseli

Piotr Goworek

Wojewódzki Konkurs " W 1050. rocznicę Chrztu Polski. Państwo Polskie od zarania dziejów do rozbicia dzielnicowego" zorganizowany z okazji 1050 rocznicy chrztu Polski.

Kielce

Adrian Ołubiec

Laureat

Ewa Góźdź

Marzena Chruściel

Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Spotkanie ze Słowem"

Kielce

Kinga Łabędzka

II miejsce

Danuta Jóźwik

Eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Suków

Udział

Ilona Saletra

Konkurs plastyczny pt: „Chrzest Polski w moich oczach”

Bieliny

Zuzanna Góra kl.1d
Angelika Klimek kl. 2a
Anna Agatowska kl. 2b
Anna Szczepaniak kl. 1a
Karolina Mochocka kl. 2d

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Wyróżnienie

Wyróżnienie

Edyta Góra

III Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Pamięć Przeszłości”

Kielce

Kamila Serek kl.IIID

Gabriela Różycka kl ID

III miejsce

Wyróżnienie

Edyta Góra

Konkurs plastyczny pt: „Chroń lasy przed pożarem”

Nadleśnictwo Łagów

Zuzanna Góra klId

II miejsce

Edyta Góra

V Wojewódzki Konkurs „Katyń – Pamiętajmy”

Klimontów

Gabriela Kowalska kl IIb

II miejsce

Renata Przepióra

Ogólnopolski Konkurs Fobosowy

Kraków

Katarzyna Szczykutowicz

Laureat

Maria Kałuża

Finał czwartej edycji Konkursu Wiedzy o Ziemi „GEO-Geniusz”

Kielce

Konrad Flis

Adrian Ołubiec

IV miejsce

V miejsce

Jan Sala


Odwiedziny od 06.12.2007
             008976


 
 


Październik 2018
Nie Pon Wto Śro Czw Pią Sob
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31








Zespół Szkół Samorzadowych w Bielinach :: © 2007 made by kOmpUterY Kielce & mAxDeSigN Kielce